שיער אירופאי 100% טבעי
תוספות שיער
ליעוץ ופרטים חייגי 050-9022555

שיער 100 אחוז טבעי


שיער 100 אחוז טבעי – מה זה אומר בעצם?

מי שמתעניין בשיער, בין אם זה פאות, תוספות שיער או אמצעים אחרים, יכול לקרוא לא פעם במוצרי פרסום של אותם אמצעים ומוצרים, שמדובר בשיער 100 אחוז טבעי. כאן יכולות לעלות מספר שאלות בנושא. כמו למשל, מה זה אומר שיער טבעי, מאיפה הוא מגיע, איזו אופציה אחרת יש שהיא איננה שיער טבעי ועוד שורה ארוכה של שאלות שבוודאי כל אחד שמתעסק בנושא, מנקודה כזו או אחרת, שואל או שאל את עצמו לא פעם. לפני שנסביר מה זה אומר שיער 100 אחוז טבעי, חשוב לומר שמדובר בעניין כמעט עקרוני. זה לא רק עניין של פרסום ושיווק, זה הרבה מעבר לכך. למעשה, כשאנחנו מדברים על שיער שהוא טבעי לגמרי, זה עניין של איכות, זה עניין של עמידות, זה גם עניין של בריאות. כי אם אנחנו נחפש ונשתמש באופציות אחרות, הרי שכל אחת מהן, יכולה להיות גם פחות טובה וגם יותר מסוכנת לשימוש מבחינתנו. לכן יש משמעות לנקודה הזאת.

שיער 100 אחוז טבעי


מה זה אומר שיער טבעי?


כאשר מדברים על שיער טבעי, מאה אחוז, הכוונה היא לשיער שמגיע מבני אדם ולא שיער שיוצר בתהליכים מלאכותיים, כלומר לא שיער סינתטי. על פניו זה נשמע מוזר, מדוע שאנשים ירצו להשתמש בשיער של אנשים אחרים, מדוע שאנחנו נבחר להשתמש בשיער טבעי, שהיה פעם שייך למישהו אחר ולא שיער מלאכותי שאנחנו יודעים טוב מאוד מה תהליך הייצור שלו, וכן מאילו מרכיבים הוא מיותר. אך האמת היא ששיער 100 אחוז טבעי הוא הרבה יותר בריא, מדובר בשיער שאנחנו יודעים את המרכיבים שלו, מן הסתם, מדובר בשיער שגם מבחינת הסגנון והאיכות, הרבה יותר מתאים למה שאנחנו מחפשים ולמה שאנחנו צריכים. לכן משתלם יותר להשתמש בשיער כזה, וזה הרבה יותר חכם מאשר להשתמש בשיער מלאכותי.


איך קונים שיער טבעי?


מאוד פשוט, בכל מקום בו מוכרים מוצרי שיער, אנחנו נוכל למצוא היום שיער שהוא טבעי לחלוטין, שיער שנתרם או נמכר על ידי אנשים מסוימים, והיה מי שהפך אותו למוצרי שיער שונים, כך שניתן להשתמש בהם לצרכים שונים.

שיער 100 אחוז טבעי


פנו אלינו למידע נוסף


אם אתם מחפשים שיער טבעי, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, פאות תקווה טלפון 03-5799352.
קורס תספורות גברים