שיער אירופאי 100% טבעי
תוספות שיער
ליעוץ ופרטים חייגי 050-9022555

פאות שיער טבעי


פאות שיער טבעי - מאיפה הן מגיעות ומדוע הן עדיפות

במהלך השנים, אנחנו יכולים לראות שינוי מסוים שחל בעולם הפאות. משימוש בשיער סינתטי כזה או אחר, או שיער שהגיע ממקורות שונים, עברנו להשתמש בפאות שיער טבעי, כלומר שיער אדם אמיתי, אשר תרם את שערו או מכר אותו, וגורמים מקצועיים השתמשו בו לצורך ייצור פאות שמתאימות לאנשים אחרים. השימוש בפאות מסוג זה, נחשב היום הרבה יותר מקובל בקבוצות רבות באוכלוסייה אשר נעזרות בפאות לצרכים שונים, מאשר שימוש בפאות עשויות שיער סינתטי או שיער אחר. יש לכך סיבות שונות שאנחנו נלמד עליהן בהמשך המאמר. אך חשוב לציין לפני, השימוש בפאות מסוג זה, עונה על צרכים של אנשים אשר נדרשים לפאות מסיבות רפואיות, אופנתיות, מטעמי דת וכן מטעמים אחרים. פאות שיער טבעי מגיעות מיוצרות משיער של אנשים אשר בחרו לתרום או למכור את שיערם. כיום אנחנו יכולים למצוא לא מעט פאות אשר מיוצרות משיער אשר מגיע מאזור מזרח אירופה וכן מאזורים אחרים בעולם. באופן טבעי הפאות נמכרות במחירים שונים, על פי סוג הפאה וכן על פי סוג ואופי השיער שלה.

קראו עוד על קורס איפור פאות שיער טבעי


מדוע פאה טבעית עדיפה


פאות עשויות משיער טבעי הן עדיפות על פאות אחרות, מאחר והן עמידות יותר, חזקות יותר וכן מדובר על חומר אמיתי ולא חומר סינתטי. מדובר על חומר שמכיל את כל האורגניזם שיש בשיער. במובנים מסוימים, אפשר להתייחס לזה כמו אל השתלה של איבר רק מבלי לחשוש שהגוף ידחה את זה, אלא במקרים מאוד קיצוניים של אלרגיות. בדרך כלל זה לא קורה.


כיצד רוכשים פאה טבעית


כאמור אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של פאות שיער טבעי, אלה נבדלות אחת מהשני, בסוג השיער, סגנון, עיצוב, צבע ובאלמנטים אחרים. לפני שבוחרים פאה מסוימת לרכישה, רצוי מאוד לבדוק את מצב הפיאה, למדוד אותה, וכן לבחון את מידת התאמתה לראש וכן לשיער המקורי שגדל עליו במשך השנים.

פאות שיער טבעי


פנו אלינו למידע נוסף


אצלנו בפאות תקווה תוכלו לקבל את כל המידע על פאות מסוג זה, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום בטלפון 03-5799352. אנחנו כאן לרשותכם בכל עניין.

קראו עוד על קייטרינג לאירועים קטנים