שיער אירופאי 100% טבעי
תוספות שיער
ליעוץ ופרטים חייגי 050-9022555

פאות רפואיות


פאות רפואיות – לפעמים פאה היא הרבה יותר מפאה

על פניו, כשאנחנו חושבים על פאות, אז באופן טבעי אנחנו חושבים על מוצר אופנתי, קוסמטי, מוצר שנועד ליופי ולא לצרכים אחרים. בקרב קהילות מסוימות הוא מוצר שגם נוצר לצרכי צניעות ושמירה על המסורת, אך באופן עקרוני מדובר במוצר שיש לו מטרה אחת ויחידה, לשמש כפריט אופנתי לכל דבר. אך כפי שנכון לראות מיד, זה לא תמיד כך. כמו שאנחנו יודעים יש גם פאות רפואיות, כלומר פאות בעלות תפקיד בהיבט רפואי או לפחות בעלות תפקיד שמתייחס למצב רפואי מסוים. למשל, לא מעט חולי סרטן, בעיקר נשים, משתמשות בפאות לצרכים אלה, בין אם זה הכרחי ובין אם לא, בין אם מתוך בחירה שלהן ובין אם לאו. ולכן הן משווקות בצורה כזו בחנויות רבות. כפי שאנחנו יכולים לתאר לעצמנו, ניתן למצוא מגוון רחב של פאות רפואיות מסגנונות שונים. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא פאות קצרות, ארוכות, פאות בעלות שיער כהה או בהיר, פאות עם שיער חלק או גלי ועוד שורה ארוכה של פאות שונות. מה שברור הוא, כל הפאות עשויות שיער טבעי ומן הסתם כל הפאות אמורות להתאים למבנה הראש כך או אחרת.

פאות רפואיות


מתי נשתמש בפאה לצורך רפואי


כאמור, יש לא מעט חולי סרטן שמשתמשים בפאות לצרכים רפואיים, אך לא רק הם. אנחנו יכולים למצוא לא מעט אנשים שעברו ניתוחים בראש ויש להם צלקות, מעדיפים להשתמש בפאה על מנת להסתיר אותן, לא רק מטעמי אסתטיקה גם על מנת להימנע מזיהום. כמו כן, אנשים שעברו טראומות אשר כתוצאה מכך השיער שלהם התדלדל, משתמשים בפאות לצורך זה.


מה לבדוק לפני שרוכשים פאה רפואית


לפני שרוכשים פאות רפואיות, חשוב מאוד להקפיד שהפאה עשויה שיער אמיתי ומחומרים אשר אין בהם שום מרכיב שעלול לגרום בעיה נוספת. בין אם אלה חומרים מזהמים או חומרים אחרים שעלולים לסכן את המצב הבריאותי הנוכחי אחרי הטיפול הרפואי או אם נמצאים במהלך טיפול שכזה.


פנו אלינו למידע נוסף


אצלנו בפאות תקווה תוכלו לקבל את כל המידע ההכרחי בנושא, צרו איתנו קשר בטלפון 03-5799352. אנחנו כאן לרשותכם.