שיער אירופאי 100% טבעי
תוספות שיער
ליעוץ ופרטים חייגי 050-9022555

פאות קדושות


פאות קדושות – הפאות שכל אישה דתית צריכה

אין ספק שחלק גדול מענף הפאות בישראל, מופנה לכיוון המגזר הדתי והחרדי, שכן נשים מתוך מגזר זה נוהגות להשתמש בפאות על בסיס יומיומי. מדובר על נשים נשואות אשר אמורות להסתיר כל חלק משיערן על מנת שאנשים זרים לא יוכלו לראות אותו ובמקרים קיצוניים, אפילו לא בני משפחה. לכן אנחנו יכולים למצוא, בין היתר, ריכוז מאוד גדול של חנויות פאות בערים בהן יש אוכלוסייה חרדית גדולה. עם השנים, מן הסתם השתנו סוגי הפאות, העיצובים והמאפיינים שלהם. במקביל גם השתנו התפיסות בחברה החרדית והדתית בנושא, לפחות בקרב קבוצות מסוימות. אצל חלקן, הנושא תפס מקום מרכזי יותר ולכן אפשר למצוא הגדרה של פאות קדושות. הגדרה שכוללת הלכות שונות, מה מותר ומה אסור, כיצד אפשר להשתמש בפאות, באילו פאות מותר, היכן מותר לרכוש אותן ועוד שורה ארוכה של הלכות שונות. באופן טבעי, כל חנות שמבקשת לשווק פאות קדושות צריכה לדעת במה מדובר, היא צריכה לדעת את משמעות הפאה עבור האישה החרדית והדתית, כמובן שגם את המשמעות של הפאה עבור המגזר החרדי כולו, אי אפשר להסתכל על זה אך ורק מנקודת מבט של מוצר אשר נמכר לצרכן, אלא הרבה מעבר לכך, מאחר והצרכנים עצמם מסתכלים על זה כמוצר שונה, ייחודי ובעל משמעות ייחודית.

פאות קדושות


כיצד קונים פאה בצורה נכונה


כל אישה חרדית אשר מעוניינת לרכוש פאה, יודעת כיצד לעשות את זה. יש הגדרות ברורות, מה מותר ומה אסור לה לקנות כיצד היא יכולה והיכן. צריך לומר שבקרב קבוצות שונות אצל החרדים, יש מקומות ספציפיים שמותר להן לקנות ואסור להן, בדיוק כמו במקרים של כשרות, לבוש או כל דבר אחר. מן הסתם, גם הפאות מקבלות הכשר ורק כאלה הן יכולות לקנות אותן.


מדוע זה קדוש


מדוע פאות קדושות? זו שאלה שחילונים רבים יתקשו לענות ולהבין, אך התשובה היא מאוד פשוטה, פאות מסמלות צניעות וערכי משפחה מבחינת החרדים, ולכן הם מסתכלים על זה כמוצר קדוש בעל משמעות דתית כמעט, לכן גם יש הלכות ומנהגים שונים שצריך לעמוד בהם, בדיוק כמו במקרים אחרים.

פאות קדושות


פנו אלינו לעוד מידע בתחום


אתן מוזמנות לפנות אלינו, פאות תקווה, הטלפון שלנו הוא 03-5799352, נשמח לעזור לכן בכל עניין

קראו עוד על בגדי נשים ברמלה