שיער אירופאי 100% טבעי
תוספות שיער
ליעוץ ופרטים חייגי 050-9022555

פאות קאסטם


פאות קאסטם – הפאה שאת תאהבי

בעולם הפאות, אפשר למצוא מגוון רחב של סוגי פאות איכותיות יותר ואיכותיות פחות. אלה נמכרות במגוון רחב של חנויות, הן במקומות בהם יש ריכוז גדול של אוכלוסייה דתית וחרדית, הציבור אשר צורך פאות יותר מאשר כל ציבור אחר, וכן במקומות אחרים בהם נמכרים פאות לצרכים שונים, בין היתר לצרכים רפואיים, אסתטיים ועוד. דוגמא טובה לפאות שנחשבות איכותיות, פופולאריות ומאוד פרקטיות, פאות שמחזיקות מעמד זמן רב, הן פאות קאסטם. פאות אשר מיוצרות בעבודות יד, תוך שימת דגש על המרכיבים השונים אשר מכילים את אותן פאות. צריך לומר, פאות מסוג זה להבדיל מפאות אחרות, אינן מכילות חומרים כימיקלים, והשיער אשר נהוג להשתמש בו, הוא שיער אמיתי, טבעי, שלא עבר שום תהליך עיבוד. נשים רבות מבקשות להשתמש בפאות מסוג זה, בין אם בגלל איכותן ובין אם בגלל עמידותן ועיצובן. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של דוגמאות של פאות, כאלה אשר מתבססות על שיער גלי, שיער ארוך וסוגי שיער אחרים אשר יכולים להתאים לצרכים של האישה אשר מעוניינת בפאה. כמובן, שכל אישה תרכוש פאה מסוג זה, רק אחרי שהיא תמדוד אותה.

פאות קאסטם


מדוע משתלם לקנות פאה כזו


מעבר לכך שמדובר בפאות איכותיות בעלות רמה גבוה מאוד, פאות עמידות שמחזיקות מעמד זמן רב ובתנאים שונים, כולל תנאי מזג אוויר שונים, הרי שמדובר בפאות שמעוצבות בצורה מרשימה מאוד. הרבה בזכות העובדה שמדובר על פאות שמיוצרות בעבודות יד בהן שמים דגש על כל פרט ופרט ולא בייצור מכני ללא יכולת שליטה על התהליך, עד סופו.


עלות מול תועלת – האם זה משתלם?


כשבוחנים את העלות של פאות קאסטם אל מול התועלת, אין ספק בכלל שמשתלם לרכוש פאה כזו, הרי בסופו של דבר, מדובר בפאה איכותית שמחזיקה מעמד זמן רב ומונעת את הצורך לרכוש פאות אחרות. לכן גם אם העלות היא גבוהה, כתוצאה מעבודות יד או שימוש בחומרים מסוימים, משתלם לרכוש פאה כזו.

פאות קאסטם


פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית


אם אתן מחפשות פאות קאסטם, זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות, פאות תקווה, הטלפון שלנו הוא 03-5799352.