שיער אירופאי 100% טבעי
תוספות שיער
ליעוץ ופרטים חייגי 050-9022555

פאה שיער אירופאי


פאה שיער ארופאי – ליהנות משיער ברמה גבוהה

כשאנחנו מתבוננים בפאות שיער, בין אם מדובר בפאות לצרכים רפואיים, אסתטיים, דתיים או כל דבר אחר, עולה אצלנו לא פעם השאלה, מהיכן לקוח השיער אשר מוצב על גבי המרקם של הפאה, האם זה שיער אמיתי, טבעי או שמא שיער מלאכותי, סינתטי. התשובה כפי שנוכל לראות מיד, היא מאוד ברורה ויש לכך גם הסבר מאוד פשוט וברור. מרבית הפאות שנמכרות היום בארץ וכן במקומות אחרים בעולם, אלה פאות עם שיער טבעי לחלוטין, שיער אדם אשר מכר או תרם את שיערו והשתמשו בו לצורך תפירת פאה. במרבית המקרים גם ידוע שמדוע בפאה שיער ארופאי, כלומר שיער שמגיע מאזרחים של מדינות שונות באירופה, כשהדגש הוא בעיקר על אזור מזרח אירופה ורוסיה. יש לכך מספר הסברים, אליהם נתייחס בחלק הבא של המאמר, בין אם הסברים כלכליים ובין אם הסברים שקשורים לטיב וסוג השיער עצמו. כלומר, לא מדובר רק על עניין של נוחות או יכולת, פשוט יש לכך משמעויות שונות אשר אנחנו יכולים למצוא בהן לא מעט תועלות אשר יכולות להתאים לנו כך או אחרת. זו גם הסיבה שמדובר בעניין מאוד נפוץ.

פאה שיער אירופאי

הקשר בין פאה לכלכלה


 כאמור, אם אנחנו נרצה לקנות פאה, סביר להניח שתהיה זו פאה שיער ארופאי וכפי שציינו, מדובר על שיער שמגיע
על פי רוב, ממזרח אירופה. ההסבר לכך הוא כלכלי. מאחר והמצב הכלכלי שם פחות טוב מאשר במערב אירופה, אז יש ניסיון של האזרחים המקומיים להרוויח כסף בדרכים שונות. אחת מהן היא על ידי מכירת שיער ראשם לצורך תפירת פאות ביבשת וכן לצורכי ייצוא.


ייתכן שזה השיער הכי טוב שיש


איכות של שיער נקבע בין היתר על ידי מרכיבי המזון שאנחנו צורכים, תנאי מזג אוויר, חשיפה לחומרים, שימוש במוצרי שיער ועוד. לכן פאה שיער ארופאי נחשב איכותי יותר מאשר שיער אחר ולו בזכות העובדה שאנחנו יכולים
למצוא את כל הדברים החיובים שאנחנו מחפשים בשיער זה.

פאה שיער אירופאי


פנו אלינו עוד היום וקבלו מידע נוסף


אצלנו בפאות תקווה תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים בתחום של פאות ובפרט פאות אירופאיות. הטלפון שלנו הוא 03-5799352.