שיער אירופאי 100% טבעי
תוספות שיער
ליעוץ ופרטים חייגי 050-9022555

פאה טבעית


פאה טבעית – למה היא טובה יותר

עולם הפאות מחולק לשניים ברמת העיקרון, מצד אחד יש פאות מלאכותיות ומצד שני פאות טבעיות אשר נחשבות להרבה יותר איכותיות, הרבה יותר טובות, ולכן הן גם הרבה יותר פופולאריות מאשר פאות אחרות, קרי מלאכותיות, פאות אשר מיוצרות על ידי שיער סינתטי באמצעים שונים. זאת למרות שבעבר היה נהוג להשתמש בעיקר בפאות כאלה, הרי שכיום המגמה השתנתה ומשתמשים יותר בפאות טבעיות. בהמשך המאמר נסביר את ההבדל בין פאה טבעית לפאה מלאכותית, מה שכן צריך לומר כבר בהתחלה, מי שמחפש היום פאה משיער טבעי לא יתקשה למצוא אחת כזו, מאחר וברוב החנויות שמוכרות פאות, זה הסוג שמצוי על המדפים. מעטים המקומות שעדיין מוכרים פאות לא טבעיות לקהל הרחב ולשימוש יומיומי.

פאה טבעית


איפה אפשר לרכוש פאות טבעיות


אנחנו יכולים בחנויות בעיקר פאות טבעיות, הן הרבה יותר איכותיות, הן מעוצבות יותר יפה ומחזיקות מעמד זמן רב יותר מאשר פאות עם שיער סינתטי, לא אמיתי. צריך לקחת בחשבון, שגם העלות של פאה טבעית היא גבוהה יותר מאשר של פאה עם שיער מלאכותי. אך מן הסתם, אם הפאה מחזיקה מעמד זמן רב יותר, אז העלות משתלמת.


ההבדל בין פאה טבעית למלאכותית


פאה טבעית, כשמה כן היא, עשויה משיער טבעי, כלומר שיער של בני אדם אשר תרמו או מכרו את שיערם ויצרני פאות משתמשים בהם לצורך ייצור של פאות עבור מי שזקוק ומעוניין בכך. מאחר ומדובר בשיער טבעי, הוא מכיל את כל המרכיבים של שיער אמיתי והוא ניזון מהחומרים שהשיער שלנו ניזון באופן יומיומי. פאה מלאכותית לעומת זאת, מיוצרת על ידי מכונות, מדובר בשיער סינתטי עשוי מחומרים שונים. הוא לא מכיל את המרכיבים הייחודים והאיכותיים של שיער. מן הסתם, הוא עמיד פחות ונחשב להרבה פחות איכותי מאשר פאה טבעית. בדרך כלל משתמשים בפאות כאלה לטווח זמן מאוד קצרים למקרים מיוחדים.

פאה טבעית


פנו אלינו לרכישת פאות טבעיות


אצלנו בפאות תקווה תוכלו לרכוש פאה טבעית, איכותית, בדיוק כמו שאתם מחפשים. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם. הטלפון שלנו הוא 03-5799352.