שיער אירופאי 100% טבעי
תוספות שיער
ליעוץ ופרטים חייגי 050-9022555

מילוי שיער דליל


מילוי שיער דליל – למה שלא יהיה לנו שיער מלא?

אחת התופעות שלא מעט גברים ונשים ישראלים מתמודדים איתה היא שיער דליל. אנחנו יכולים לראות את זה לא מעט מחברינו ובני משפחתנו, סביר להניח שגם אנחנו מתמודדים איתה. ככל שאנחנו מתבגרים השיער נושר, ואז יש לנו שתי אופציות, או להילחם בתופעה הזאת או להפסיד לה מראש, לעשות קרחת או להסכים להישאר עם מפרצים בשיער ואלמנטים אחרים שמסמלים שיער דליל. בניגוד למה שרבים חושבים, לא רק גברים מתמודדים עם הבעיה אלא גם נשים. זה אך טבעי לאור העובדה שהן מתמודדות עם אותם תנאי מזג אוויר כמו גברים, הן חשופות לאותם חומרים כמוהם, וכמו גברים, גם הן חופפות שיער לא מעט, דבר שמשפיע אף הוא על היכולת שלו לצמוח ולשרוד. על כל אלה יש עוד שורה של נסיבות שמשפיעות על כך שהשיער הופך דליל. כעת השאלה הנשאלת היא, כיצד מתמודדים עם התופעה? אפשר למצוא שיטות שונות עבור מילוי שיער דליל, בין היתר השתלת שיער, תוספות שיער, שימוש בפאה על כל הראש ועוד. מן הסתם, כל אחד יבחר את השיטה שמתאימה לו, הן מבחינה אסתטית והן מבחינות אחרות, למשל מבחינה כלכלית שגם היא משפיעה, מן הסתם.

מילוי שיער דליל

מה צריך לדעת על מילוי


כאמור, יש שיטות שונות שמאפשרות מילוי שיער דליל, השאלה היא איזו שיטה יכולה להתאים לנו מבחינת מה אנחנו רוצים להשיג ומבחינת מה יכול להתאים לצרכים שלנו. אנחנו צריכים להסתכל על מבנה השיער, על מבנה הראש ואז אנחנו יכולים להחליט איזה סוג של מילוי אנחנו רוצים לעשות ואצל מי.

לצמיתות או לתקופה קצרה?


אחת השאלות שאנחנו נשאל את עצמנו, האם נחפש משהו שיכול להבטיח לנו מילוי לצמיתות או שמא אנחנו נעדיף משהו שתקף לתקופה קצרה. סביר להניח שאנחנו נבחן את הנקודה הנ"ל על פי השאלה, מה נכון מבחינה בריאותית, אסתטית וכלכלית. בסופו של דבר, ייתכן שגם מילוי שיער דליל לצמיתות לא יפתור לגמרי את הבעיה.

פנו אלינו למידע נוסף


אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, פאות תקווה בטלפון 03-5799352, אנחנו כאן לרשותכם לכל שאלה בנושא.